Boka tid hos oss

Fyll i formuläret nedan så återkommer vi till dig inom kort. Du kan även ringa 031-724 93 90.

Jag godkänner att MOD KBT AB hanterar mina personuppgifter i enlighet med deras integritetspolicy.

Om MOD

Välkommen till MOD, legitimerade KBT-psykologer i centrala Göteborg. Vi hjälper individer och organisationer att uppnå faktisk förändring.

MOD består av en psykologmottagning för individuell terapi och parterapi, och en verksamhet för organisations- och ledarskapsutveckling. Vi brinner för att öka människors livskvalitet och att bidra till organisationers välmående och effektivitet. Välkommen att kontakta oss!

Här hittar du kontaktinformation till alla oss som arbetar på MOD. Om du vill boka tid är du välkommen att använda boka tid-knappen längst upp till höger.

Besöksadress

Kronhusgatan 11
411 05 Göteborg

Telefon & E-post

031-724 93 90
info@modkbt.se


Psykolog Anna Malmström

Anna Malmström

VD
Leg. Psykolog
Leg. Psykoterapeut
Utbildad handledare i psykoterapi

anna@modkbt.se
0707-46 81 71


Alex Pimenta

Verksamhetschef
Leg. Psykolog
Organisationspsykolog
Utbildad handledare inom arbetsorganisationer

alex@modkbt.se
0709-32 13 70

Psykolog Felicia Grosin

Felicia Grosin

Operativ chef
Leg. Psykolog
Organisationspsykolog

felicia@modkbt.se
0703-10 18 05

Emelie Dickens

Leg. Psykolog
Pågående specialistutbildning
i klinisk psykologi

emelie@modkbt.se
0738-10 18 03

Annika Nilsson

PTP-psykolog
Organisationspsykolog

annika@modkbt.se
0738-10 18 04

Rebecka Svensson

Leg. Psykolog

rebecka@modkbt.se
0703-10 18 06

Boka tid hos oss

Fyll i formuläret så återkommer vi till dig inom kort.